Dodaj bezpłatnie ogłoszenie do tablicy ogłoszeń. Dalej >>>  
  Tablica Ogłoszeń  
   
  WZHGRiDO chciałby zaprosić wszystkich chętnych do skorzystania z Tablicy Ogłoszeń - nowej aplikacji na stronie.

Tablica Ogłoszeń powstała, aby dać wszystkim hodowcom możliwość kontaktu ze sobą, w szczególności w czasach gdy organizowanie wystaw, giełd czy innych imprez jest niemożliwe.

WZHGRiDO nie pobiera żadnych opłat za korzystanie z Tablicy Ogłoszeń, gdyż jest to inicjatywa pro społeczna (pro publico bono).

Jedyne co musisz zrobić to zarejestrować się na stronie WZHGRiDO i przestrzegać regulaminu dodawania ogłoszeń.

Rejestracja jest bezpłatna, a jej celem jest uniknięcie niepożądanych treści, które mogą być publikowane przez złośliwe oprogramowanie.

W skrócie:
 • dodawanie ogłoszeń jest bezpłatne

 • dodawanie ogłoszeń jest dla wszystkich (zrzeszonych i niezrzeszonych)

 • do ogłoszenia możesz dodać w prosty sposób aż 8 zdjęć

 • twoje ogłoszenie jest widoczne dla wszystkich odwiedzających

 • możesz przedłużyć ważność twojego ogłoszenia tyle razy ile chcesz
 •  
    05-02-2021    
       
    Zebranie związkowe  
    Szanowni Koleżanki i Koledzy z Warszawskiego Związku HGR i DO.

  Z uwagi na zaistniałą sytuację nie było wcześniej możliwości zorganizowania tradycyjnego zebrania w naszym Związku. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie w najbliższą sobotę, 26.09.2020 , o godz. 8.00 na giełdzie na Żeraniu przy ul. Jagiellońskiej, gdzie na świeżym powietrzu, przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa przekażemy kilka bieżących informacji oraz porozmawiamy na temat ewentualnych propozycji dotyczących wystawy w styczniu 2021r.

  Do zobaczenia
  Zarząd WZHGRIDO
   
    22-09-2020    
       
    Pożegnanie - Bogusław Janiszewski  
    Z  wielkim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 10 sierpnia 2020 r. w wieku 82 lat, odszedł od nas na zawsze, nasz kolega - Bogusław Janiszewski, hodowca gołębi, sędzia. Za swoja działalność wyróżniony odznakami związkowymi a za propagowanie  hodowli gołębi ras PDL Srebrniak został wyróżniony Nagrodą Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Pana Jana Krzysztofa Ardanowskiego.  .

  Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 19.08.2020 (w środa), o godz. 10.30 w kościele pw. św. Anny ul. Kolegiacka 1 (Wilanów) w Warszawie a następnie na sąsiadującym Cmentarzu  Wilanowskim.

  Żegnają Cię przyjaciele i koledzy z Warszawskiego Związku Hodowców Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego im. prof. M. Trybulskiego,  Warszawskiego Klubu Srebrniaka im. Edwarda Złotkowskiego,  miłośnicy i hodowcy srebrniaka  z całej Polski.

  Koledzy ze związku
   
    13-08-2020    
       
    Pożegnanie - Jerzy Cielepa  
    Z wielkim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że w nocy z 17 na 18 lipca 2020 roku odszedł od nas na zawsze Jerzy Cielepa. Walczył z wieloma chorobami i niestety przegrał. Miał 71 lat.

  Jurek był wieloletnim prezesem oddziału warszawskiego Ogólnopolskiego Związku Hodowców Gołębi Rasowych, a następnie Warszawskiego Związku  Hodowców Gołębi Rasowych I Drobiu Ozdobnego. Był aktywnym członkiem Kolegium Sędziów działającym w ramach Polskiego Związku Hodowców Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza. Był twórcą zjednoczenia organizacji hodowców gołębi na terenie Warszawy. Z jego pomysłu powstał Warszawski Klub Srebrniaka im Edwarda Złotkowskiego, któremu przez długi czas przewodniczył. Jurek raz na zawsze „wyprowadził” wystawy Warszawskiego Związku ze szkół. Był wieloletnim, hojnym sponsorem Warszawskiego Związku  Hodowców Gołębi Rasowych I Drobiu Ozdobnego.

  Był wizjonerem, pasjonatem, niepokornym duchem polskiego "gołębiarstwa". Dzięki niemu i jego uporowi w Polsce na nogi naszych gołębi zakładamy plastikowe a nie metalowe obrączki. Był znawcą i propagatorem gołębi grupy P.D.L. Rozumiejąc potrzeby polskich hodowców przez długi okres czasu wręcz walczył o zarejestrowanie dwóch nowych ras Polskich Długodziobych Lotnych. I wywalczył.

  Jurek był też sędzią. Nie oceniał często na wystawach, ale jeśli już to nie słyszałem aby do jego oceny były wątpliwości. Na wystawach był sprawiedliwy i bezstronny. Służył też radami młodszym sędziom i hodowcom. W swojej hodowli oprócz wystawowych P.D.L. Sentymentalnie miał stare polskie rasy i odmiany gołębi. Widyny, blauwindry, ciemne, kasztany, winerki, weszwance. Chciał rasy i ich tradycyjne nazwy zachować dla "przyszłych pokoleń".

  Za całokształt Polski Związek Hodowców Gołębi Rasowych I Drobnego Inwentarza wyróżnił Jerzego Cielepę Srebrną, Złotą a następnie Diamentową Odznaką. Warszawski Związek  Hodowców Gołębi Rasowych I Drobiu Ozdobnego nadał mu tytuł „Honorowego Prezesa” oraz wyróżnił Złotą i Srebrną Odznaką.

  Swoim  życiem udowodnił co to znaczy pasja, dane słowo, przyjaźń. Kiedy było trzeba łagodny. Innym razem stanowczy. Jeśli  było trzeba pokazywał swój pazur. Był "chłopakiem z Pragi". Niestety BYŁ.

  Żegnaj Jurku.

  Zarząd Warszawskiego Związku Hodowców Gołębi Rasowych I Drobiu Ozdobnego.

  18 lipca 2020 roku zmarł Jerzy Cielepa.Msza Święta pogrzebowa będzie odprawiona w czwartek 23 lipca 2020 roku w kościele "pod wezwaniem św. Urszuli Ledóchowskiej" w Chylicach o godzinie 10.00. Po niej odbędzie się wyprowadzeni na Komunalny Cmentarz w Piasecznie.
   
    20-07-2020    
       
    Zebranie wiosenne  
    Zarząd Warszawskiego Związku Hodowców Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego im. prof. M. Trybulskiego, uprzejmie informuje, że z uwagi na zaistniałą sytuację, standardowe zebranie wiosenne naszego Związku odbędzie się z opóźnieniem, kiedy funkcjonowanie społeczne wróci do normy.

  Skarbnik w większości przypadków obrączki wysłał pocztą, na dzień dzisiejszy nie ma w Związku żadnych zaległych spraw.

  Życzymy wszystkim Koleżankom i Kolegom z naszego Związku aby te inne, nietypowe Święta Wielkanocne przyniosły mimo wszystko Radość i Nadzieję.

  Trwajmy w zdrowiu i do zobaczenia.

  Zarząd WZHGRiDO
   
    09-04-2020    
       
    Wystawa Warszawska 2020 - informacje  
    terminarz:

  Czwartek (09.01.2020)
  - od 16.00: Przyjęcie eksponatów

  Piątek (10.01.2020)
  - od 9.00: Ocena eksponatów

  Sobota (11.01.2020)
  - od 08.00 do 18.00: Wystawa otwarta dla zwiedzających

  Niedziela (12.01.2020)
  - od 8.00 do 15.00:  Wystawa otwarta dla zwiedzających
  - od 15.00:  Zamknięcie Wystawy i wydawanie eksponatów

  Miejsce z wymiany materiału hodowlanego czynne
  w sobotę i w niedzielę od godz. 6.00

  opłaty:

  bilet wstępu (dorośli) - 15,00 PLN
  bilet wstępu (dzieci do lat 13) - wstęp wolny,

  --- parking gratis ---


  komisarz wystawy:

  Krzysztof Stachurski - tel.: 504 28 57 24


   
    08-01-2020    
       
    Wystawa Białystok 2019 - zaproszenie  
     
    16-11-2019    
       
   
  1 2 3 ... 24