Dodaj bezpłatnie ogłoszenie do tablicy ogłoszeń. Dalej >>>  
  Tablica Ogłoszeń  
   
  WZHGRiDO chciałby zaprosić wszystkich chętnych do skorzystania z Tablicy Ogłoszeń - nowej aplikacji na stronie.

Tablica Ogłoszeń powstała, aby dać wszystkim hodowcom możliwość kontaktu ze sobą, w szczególności w czasach gdy organizowanie wystaw, giełd czy innych imprez jest niemożliwe.

WZHGRiDO nie pobiera żadnych opłat za korzystanie z Tablicy Ogłoszeń, gdyż jest to inicjatywa pro społeczna (pro publico bono).

Jedyne co musisz zrobić to zarejestrować się na stronie WZHGRiDO i przestrzegać regulaminu dodawania ogłoszeń.

Rejestracja jest bezpłatna, a jej celem jest uniknięcie niepożądanych treści, które mogą być publikowane przez złośliwe oprogramowanie.

W skrócie:
 • dodawanie ogłoszeń jest bezpłatne

 • dodawanie ogłoszeń jest dla wszystkich (zrzeszonych i niezrzeszonych)

 • do ogłoszenia możesz dodać w prosty sposób aż 8 zdjęć

 • twoje ogłoszenie jest widoczne dla wszystkich odwiedzających

 • możesz przedłużyć ważność twojego ogłoszenia tyle razy ile chcesz
 •  
    05-02-2021    
       
    Wystawa Warszawska 2020 - rejestracja eksponatów  
    Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do rejestracji eksponatów na Wystawę Warszawską, która odbędzie się w dniach 11 - 12 stycznia 2020. Rejestrować można się w terminie od 1 listopada 2019 do 20 grudnia 2019.

  Rejestracji można dokonać:

  1. - elektronicznie, za pomocą naszej strony internetowej;
  2. - papierowo, na druku zgłoszeniowym.


  Rejestracja elektroniczna:
  Aby zarejestrować eksponaty za pomocą naszej strony internetowej należy skorzystać z formularza zgłoszeniowego w zakładce "rejestracja na wystawę". Proces wymaga wprowadzenia w odpowiednie pola danych odnośnie hodowcy i zgłaszanych eksponatów. Po wprowadzeniu wszystkich danych zostanie utworzone konto użytkownika. Konto będzie zawierał wprowadzone zgłoszenie oraz dane teleadresowe. Zgłoszone dane teleadresowe zostaną wykorzystane tylko na potrzeby organizacji wystawy i nie będą udostępniane osobom trzecim.

  Szczegółowy opis jak zarejestrować eksponaty za pomocą naszej strony internetowej znajduje się tutaj:

  www.hodowcy.waw.pl/materialy/elektroniczna_rejestracja_na_wystawe.pdf

  Zaletą rejestracji elektronicznej jest to, że wprowadzone dane można dowolnie edytować. W przypadku gdy ktoś zmieni zdanie możliwa jest edycja zgłoszenia. Hodowca może dodawać lub usuwać  zgłoszone eksponaty a także zmieniać ich opisy. Możliwe są też zmiany w ilościach zamawianych klatek. Wszystkie te czynności dostępne są po zalogowaniu się w zakładce "moje konto".  

  Jeżeli ktoś już rejestrował eksponaty drogą elektroniczną lub zgłaszał adres e-mail do systemu powiadomień i ma założone konto wtedy przed rejestracją należy się zalogować do zakładki "moje konto". Dla osób zapominalskich przewidziany jest mechanizm przypominania haseł.

  Rejestracja papierowa:
  Aby zarejestrować się tradycyjnie należy pobrać z zakładki "do pobrania" druk rejestracji eksponatów. Druk należy wypełnić i przesłać na:

  Komisarz wystawy:
  Krzysztof Stachurski , Pracownia Złotnicza, 04-172 Warszawa, ul. Grochowska 99

  Informacje pod tel. 504 285 724
   
    08-11-2019    
       
    Zebranie Jesienne  
    Zarząd Warszawskiego Związku Hodowców Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego zaprasza Członków naszego Związku na jesienne zebranie poświęcone zarówno najbliżej Warszawskiej Wystawie organizowanej w styczniu 2020r. w Centrum Targowo Kongresowe PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie oraz innym sprawom organizacyjnym.

  Zebranie odbędzie się w Warszawie, w dniu 17 listopada 2019r. (niedziela) o godz. 10.00, przy ul. Nowoursynowskiej 161 - w dotychczasowym miejscu (bufet w Domu Akademickim ”IKAR”).

  Sprawy przewidywane do omówienia na zebraniu:

  1) Spotkanie z lekarzem weterynarii dr Mariuszem Krawczyńskim, prowadzącym gabinet wet. "Pod Skrzydłami" w Sochaczewie, ul. Lazurowa 1, poświęcone szczepieniu gołębi.
  2) Przedstawienie i interpretacja Regulaminu Warszawskiej Wystawy i jej programu.
  3) Powołanie Komitetu Obsługi Wystawy, w tym:

  a) Komisarza wystawy,
  b) Kierownika sali,
  c) osób odpowiedzialnych za prace związane z obsługą wystawy, głównie rozstawienie i złożenie klatek, przyjmowanie / wydawanie eksponatów, dozór sali, karmienie ptaków, itp.
  d) Kierownika giełdy – plus osoby do obsługi giełdy,
  e) Podział innych czynności przygotowawczych.
  f) Omówienie pozostałych spraw związanych z organizacją wystawy.

  4) Omówienie m. in. sposobu informacji dot. nowego miejsca wystawy w Nadarzynie, omówienie innych aspektów wystawy, nagrody, udział w wieczorku, itp.
  5) Przyjmowanie składek.
  6) Zamawianie i przyjmowanie opłaty za zamówione obrączki.
  7) Przyjmowanie zgłoszeń na wystawę.
  8) Inne.

  Informujemy, że zamówienie i opłata za obrączki złożone do dnia 17.11.2019r., otrzymują gwarancję otrzymania obrączek najpóźniej na Warszawskiej Wystawie lub wcześniej. Obrączki domawiane w późniejszym terminie będą dostarczane po ich uzyskaniu, lecz bez gwarancji terminu i ceny.

  Warszawska Wystawa odbędzie się w dniach 11 – 12 stycznia 2020r. w Centrum Targowo Kongresowe PTAK WARSAW EXPO, Nadarzyn,  Al. Katowicka 62.

  Wszystkich hodowców z naszego Związku, prosimy o obecność.

  Z poważaniem

  Prezes Zarządu
  Zdzisław Borawski
   
    23-10-2019    
       
    Wystawa Warszawska 2020 - plakat  
   

   
    08-10-2019    
       
    Wystawa VDT w Lipsku (06-08.12.2019)  
    Koledzy z Niemieckiego Związku Hodowców Gołębi zapraszają na 68 Wystawę VDT. Równolegle będzie odbywała się 123 Wystawa Lipskiego Związku, 91 Wystawa Kur Miniaturowych i Europejska Wystawa Gołębi Budapeszteńskich i Wiedeńskich.

  W konkursie wezmą udział następujące rasy: Wiedeński Lotny, Wiedeński Krótkodzioby, Wiedeński Białotarczowy, Staroaustryjacki Lotny, Wiedeński Wysokolotny, Budapeszteński Lotny i Budapeszteński Krótkodzioby.

  Szczególne zaproszenie do udziału w wystawie kierują do nas Koledzy z Lipskiego Związku i  Koledzy z Klubu Gołębi Lotnych Wiedeńskich i Budapeszteńskich.

  Regulamin Wystawy Europejskiej jest taki sam, jaki został opublikowany przed wystawą w Herning. Wszystkie informacje zamieszczamy w wersji oryginalnej. Zgłoszenia można dokonać na załączonym formularzu, który również można pobrać ze strony www.lipsia-rassegefluegel.de

  Wszelkich informacji na temat wystaw udziela Kol. Zdzisław Borawski
  - tel. 601 214 994
  - e-mail: zdzislaw@borawski.com.pl

  regulamin:
  wystawa_lipsk_2019-regulamin.pdf

  karta zgłoszeń:
  wystawa_lipsk_2019-karta_zgloszen.pdf


   
    16-09-2019    
       
    Kradzież Gołębi  
    Uprzejmie informujemy, że w nocy z 01 na 02 czerwca 2019r. , w Białymstoku skradziono całą hodowlę (50 szt.) gołębi rasy Krymka Białostocka: barwa czarna, czerwona i żółta oraz Wywrotek Mazurski: barwa czerwona i żółta.

  Gołębie były wysokiej jakości hodowlanej. Charakterystyczną rzeczą jest to, że wszystkie skradzione gołębie miały obcięte kosmy dla ułatwienia lęgów. Jeśli ktoś spotkał by się z próbą sprzedaży ww. gołębi, lub wiedział by coś w tej sprawie, prośba o kontakt z właścicielem. Wiesław Janiel, tel: 503 610 157.

  Zarząd Warszawskiego Związku HGR i DO.
   
    06-06-2019    
       
    Zebranie wiosenne - 2019  
    Zarząd Warszawskiego Związku Hodowców Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego zaprasza Członków naszego Związku do wzięcia udziału w wiosennym zebraniu poświęconym podsumowaniu ostatniej warszawskiej wystawy jak i innym sprawom związkowym. Zebranie odbędzie się w Warszawie, w dniu 07 kwietnia 2019 r. (niedziela), o godz. 10.00, przy ul. Nowoursynowskiej 161, Dom Akademicki IKAR (bufet na parterze). Przy wjeździe przy szlabanie proszę informować, że wjeżdżacie na zebranie.

  Sprawy przewidywane do omówienia na zebraniu:
  1. Omówienie warszawskiej wystawy organizowanej w styczniu 2019 r. Sprawy organizacyjne, kompetencje, lokalizacja, itp.
  2. Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej.
  3. Udzielenie przez zebranych absolutorium Zarządowi Warszawskiego Związku za 2018 rok.
  4. Sprawozdanie Sądu Koleżeńskiego.
  5. Dyskusja nad charakterem przyszłych warszawskich wystaw.
  6. Dyskusja nad sprawami organizacyjnymi wystaw w kontekście korzyści dla członków Warszawskiego Związku, kwestia nagród, promocji w tracie wystawy, itp.
  7. Informacja Zarządu o bieżących sprawach związkowych.
  8. Wolne wnioski, ogólna dyskusja.

  Wszystkich serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w planowanym zebraniu.

  Prezes Zarządu
  Zdzisław Borawski
   
    07-03-2019    
       
   
  1 ... 2 3 4... 24